Tiskové prohlášení: Přerušení letů z krizových míst Itálie v reakci na vývoj situace šíření nákazy COVID-19 potrvá do začátku dubna

Tiskové prohlášení
Brno, 4. března 2020

Dnešní let z/do Milána/Bergamo byl zatím posledním před začátkem platnosti nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR, které z pokynu Vlády ČR rozhodlo o omezení leteckého spojení s nákazou postiženými italskými městy od čtvrtka 5. 3. 2020.

Na toto opatření shodou okolností navazuje rozhodnutí Ryanairu redukovat letové řády v síti několika vybraných letišť v Itálii. Nejbližším dalším pravidelným spojením Brna s Milánem tedy bude let v pátek 3. 4. 2020. Další následující let v pondělí 6. 4. 2020 byl zrušen a od 10. 4. 2020 se vrací letový řád k původnímu režimu v rámci letního letového řádu, tj. 2x týdně každé pondělí a pátek.

Cestující, kteří mají zakoupeny rezervace na lety v tomto období nechť se prosím obrátí přímo na dopravce či na agenturu, která jim nákup zprostředkovala.

Pevně věříme, že do konce března dojde ke stabilizaci a celkovému uklidnění situace a letiště bude moci opět nastartovat tuto populární pravidelnou linku.

Kontakt pro média:
Jakub Splavec
mediální zástupce LETIŠTĚ BRNO a skupiny Accolade
+420 724 012 623
jakub.splavec@amic.cz

search