Na brněnském letišti se přes léto usadí tři letadla

TISKOVÁ ZPRÁVA
Brno 18. května 2017

Největší česká letecká společnost Travel Service se rozhodla pro kvalitnější zajištění sezónních letů z Brna bázovat na brněnském letišti až tři svoje letouny.

První z nich- Boeing 737 verze 800 už dosedl na ranvej brněnského letiště začátkem května. V příštích dnech by ho měl následovat další.

V letovém řádu bude mít každý z letounů až tři rotace denně. Tedy až třikrát za den se s cestujícími stihne otočit v některém z oblíbených prázdninových letovisek a zase se vrátit na noc do Brna.

Domovským letištěm jim to brněnské bude až do října 2017.

První odlet z Brna plánuje Travel Service už po čtvrté hodině ráno. Cestující tak mohou být v cíli své dovolené v časných ranních hodinách a vychutnat si tak až o jeden den slunění na pláži víc. Pohodlně a včas můžete být z Brna například v Řecku, Španělsku, nebo Bulharsku.

Právě Bulharsko patří v poslední době k nejoblíbenějším destinacím. Na letišti V Burgasu se letoun z Brna stihne jen v měsíci červenci otočit hned 47krát. Odlet je většinou naplánován krátce po šesté hodině ráno.

Už o dvě hodiny dříve ale bude až 17 krát v měsíci přistaveno na stojánce brněnského letiště letadlo do Turecké Antalye.

Kolem páté ráno pak letoun startuje až 4krát týdně na oblíbený řecký ostrov Rhodos. Tam bude letadlo z Brna směřovat také po sedmé hodině večer stejně jako na překrásný španělský ostrov Mallorca, kde se letadlo v první polovině prázdnin otočí celkem 14 krát.

V poledne budou cestující z brněnského letiště celkem 23 krát nastupovat do letadla směr Heraklion.

V letošní letní sezóně budou mít tedy cestující, kteří chtějí letět na dovolenou z Brna rozhodně z čeho vybírat. Letní letový řád totiž nabízí celkem 26 atraktivních a velmi žádaných destinací.

Na brněnském letišti se přes léto usadí tři letadla

Kontakt:
Kateřina Pichalová, tisková mluvčí, +420 720 973 312
katerina.pichalova@brno-airport.cz

search