Ryanair otevírá novou linku Brno - Berlín

TISKOVÁ ZPRÁVA
6. listopadu 2018

Společnost Ryanair – jednička mezi evropskými leteckými dopravci – dnes (6. listopadu) oznámila start nové pravidelné linky z Brna na Berlín Schönefeld. Létat bude dvakrát týdně od dubna 2019 coby součást letního letového řádu Ryanairu na rok 2019. Dosud vůbec nejrozsáhlejší nabídka letů Ryanairu z Brna tak nabídne celkem tři pravidelné linky včetně dvou novinek – linky na Berlín Schönefeld a linka na Milán Bergamo.

Čeští cestující a turisté si teď můžou užívat ještě nižších cen a dalších skvělých vylepšení díky strategii “Stále se zlepšujeme”, a to zejména:

- Levnější poplatky za zavazadla – nižší poplatek 25 eur za 20 kg odbavené zavazadlo
- Nižší poplatek 8 eur za 10 kg odbavené zavazadlo
- Pokoje Ryanair s desetiprocentním bonusem do cestovního kreditu
- Transfery Ryanair – větší výběr vozů s novým partnerem Car Trawler

Na oslavu nabízí Ryanair místa se slevou až 518 Kč za zpáteční letenky pro lety od teď až do února 2019. Tyto letenky je možné zakoupit pouze na webu Ryanair.com, a to jen do čtvrteční půlnoci (8. listopadu).

Olga Pawlonka, manažerka Ryanairu pro prodej a marketing pro střední Evropu, k tomu řekla:

„Ryanair s potěšením oznamuje novou linku Brno – Berlin Schönefeld, která bude od dubna 2019 létat dvakrát týdně coby druhá nová linka v rámci našeho vůbec nejrozsáhlejšího letního letového řádu, který jsme kdy v Brně provozovali. Cestující z Brna a návštěvníci regionu si tak nyní mohou rezervovat dovolenou na třech různých linkách léta 2019 za nejnižší ceny.

Na oslavu této události uvolňujeme do prodeje místa se slevou až 518 Kč za zpáteční letenky pro lety od teď až do února 2019. Tato nabídka je dostupná do čtvrtka do půlnoci (8. listopadu). A protože místa za takhle úžasně nízké ceny budou velmi rychle rozebraná, měli by zákazníci co nejrychleji navštívit www.ryanair.com, aby o ně nepřišli.“

Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek řekl:

“Počet pravidelných leteckých linek z Brna roste díky intenzivní komunikaci a práci našeho týmu, brněnského letiště a díky vynikající spolupráci s Ryanairem. Nepochybuji o tom, že i trasa do Berlína bude úspěšná, a to v obou směrech. Jihomoravský kraj i jeho okolí nabízejí nesčetně příležitostí na výlety i pro obchod, takže očekávám, že nová linka k nám přivede další tisíce návštěvníků. V rozšiřování nabídek pravidelných linek létajících na brněnské letiště budeme pokračovat.“

Předseda představenstva LETIŠTĚ BRNO a.s. Milan Kratina řekl:

“Otevřením linky do Berlína úspěšně pokračujeme v rozšiřování počtu pravidelných linek létajících z Brna – přesně tak jak jsme slíbili před rokem, kdy se letiště stalo součástí skupiny Accolade. V případě Berlína jde navíc o zcela novou trasu, která bude mít v Brně premiéru. Věřím, že naváže na úspěšnou linku do Bergama, která od prvního dne létá téměř plně obsazená. O létání z Brna a do Brna je evidentně velký zájem, což nám dává dobrou pozici pro jednání o možném otevření případných dalších tras.”

Pro více informací prosím kontaktujte:

Robin Kiely
Ryanair DAC
Tel: +353-1-9451949
press@ryanair.com
Olga Pawlonka
Ryanair DAC
Tel: +353-1-9451768
pawlonkao@ryanair.com

search