Skupinové exkurze

Vážení příznivci Brněnského letiště, veškeré exkurze jsou do odvolání zrušeny.
Děkujeme za pochopení.

Brněnské letiště jak ho neznáte

Chcete nahlédnout do zákulisí brněnského letiště? Zjistit, co jste nevěděli o práci lidí v letecké dopravě, prohlédnout si zblízka letadla, nebo profesionální hasičskou techniku vybavenou přímo pro potřeby letiště? To vše můžete zažít na vlastní kůži v rámci „dobrodružné“ exkurze. Zavedeme Vás na místa, kam se cestující běžně nedostanou, uvidíte startovat i přistávat různé druhy letounů, zeptáte se zaměstnanců letiště na to, co Vám vždy vrtalo hlavou a dozvíte se také spoustu zajímavostí a kuriozit z prostředí letiště. Prohlídková trasa povede přes odletovou i příletovou část terminálu, zastavíme se u bezpečnostní kontroly, ukážeme Vám také prostory, které jsou za běžného chodu letiště pro cestující nedostupné. U odbavovací plochy ze vzdálenosti pouhých pár metrů Vám nabídneme pohled na běžný shon, který provází odbavení letadla před startem.

Cesta letištním zákulisím zabere zhruba hodinu a je vhodná pro děti školkou i školou povinné, tak pro odborníky i laickou veřejnost.

Exkurzi je nutné si předem zarezervovat. Důležité je vybrat vhodný termín a vyplnit potřebné údaje. Jedné prohlídky se může zúčastnit maximálně třicet osob.

V letních měsících (červen – srpen) jsou exkurze povolovány pouze výjimečně po dohodě. V zimním období (listopad - únor) exkurze neprovádíme.

Cena exkurze je 600,-Kč včetně DPH / 1 skupina 30 osob

Bezhotovostní platba předem na základě vystavené faktury se splatností 5 dní.

Rezervační formulář

Položky označené * je nutné vyplnit.

*Název instituce / školy:
*Fakturační adresa:
IČ / DIČ:
*Jméno a příjmení kontaktní osoby
*Telefon:
*E-mail:
*Termín exkurze:
*Počet účastníků:
Poznámka:search