Informace o dopravních omezeních na dálnici D1 v úseku dálničního sjezdu Slatina/Letiště Brno-Tuřany (exit 201) – červenec až listopad 2016

Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) upozorňujeme uživatele letiště Brno-Tuřany, že v období od neděle 3. července do neděle 13. listopadu 2016 budou na dálnici D1 v úseku od 199 do 204 km probíhat stavební práce. Provoz v tomto úseku bude omezen a je třeba počítat s tvořením kolon v obou směrech.

Od 3. července do 2. srpna budou probíhat práce v rychlém jízdním pruhu dálnice D1 ve směru od Prahy na Olomouc a Ostravu. Bude možné využít sjezdu č. 201. Upozorňujeme však na vysoké riziko vzniku kolon. Proto žádáme řidiče jedoucí na letiště Brno-Tuřany, aby počítali s možným zdržením.

Od 2. srpna do 21. září bude jednostranně uzavřen sjezd č. 201 (Slatina/Letiště Brno – Tuřany) ve směru od Prahy na Olomouc a Ostravu.

Sjezd Slatina/Letiště Brno-Tuřany (exit 201) ve směru od Vyškova bude po celou dobu prací v provozu. Je však třeba počítat s dopravními omezeními a s tím spojeným zdržením v kolonách.

Pro příjezd na letiště od Prahy bude vyznačena objízdná trasa, vedoucí po městských komunikacích. Dálnici D1 je třeba opustit již na sjezdu 196. Žádáme řidiče, aby pečlivě sledovali značení objízdné trasy a rovněž počítali s možným zdržením.

Doporučená objízdná trasa v období jednostranného uzavření sjezdu Slatina/Letiště Brno-Tuřany (exit 201) ze směru od Prahy:

Informace o dopravních omezeních na dálnici D1 v úseku dálničního sjezdu Slatina/Letiště Brno-Tuřany (exit 201) – červenec až listopad 2016

Rovněž doporučujeme sledovat plánovaná dopravní omezení a aktuální dopravní informace, například na portálu ŘSD: www.rsd.cz.

search